Pompa de caldura Altherma 3R, EBBH16D9W+ ERLA16DW17 16kW, 16A, alimentare trifazata – Aerdeal
Climatizare inteligentă cu Aerdeal
Aerdeal
  • Acasă
  • Despre noi
  • Produse
  • Promoții
  • Servicii
    • Montaj
    • Mentenanță
    • Garanție
    • Stand By Me
  • Blog
  • Contact
Search
Aerdeal
Meniu
Click to enlarge
Prima pagină Pompe de căldură Pompa de caldura Altherma 3R, EBBH16D9W+ ERLA16DW17 16kW, 16A, alimentare trifazata
Pompa de caldura Altherma 3R, EBBH16D9W+ ERLA16DW17 16kW, 16A, alimentare trifazata
* Pretul include termostat de perete Madoka BRC1HHDW
Kit de conexiune boiler extern
Tava de condens cu incalzitor electric
Preț opțiuni:
Preț TOTAL:
Cere oferta
    Vă stăm la dispoziție la numerele de telefon:
    0722 385 107 pentru Mureș
    0722 385 116 pentru Cluj
    SKU: EBBH16D9W_ERLA16DW17_BRC1HHDW Categorie: Pompe de căldură
    • Descriere
    • Informații suplimentare
    • Funcții
    • Specificații
    Descriere
    • Conexiune adaptor WLAN și cartuș (opțional)
    • Placa PCB și componentele hidraulice se află în partea din față, pentru un acces ușor
    • Designul suplu al unității se integrează cu alte aparate electrocasnice.
    • Combinați cu un rezervor din oțel inoxidabil sau cu un boiler de apă caldă menajeră
    • Unitatea exterioară extrage căldura din aerul exterior, chiar şi la -25°C
    • Unitatea exterioara are inclusa o grila neagra care mascheaza ventilatorul
    • Unitatea include incalzitor electric de rezerva de 6.0 sau de 9.0 kW
    Informații suplimentare
    Categorie pompa de caldura
    Pompa de caldura aer-apa
    Suprafata acoperita de pompa de caldura
    230 – 260 mp
    Tip pompa de caldura
    Incalzire
    Funcții
    Aplicație Onecta (Opţional)
    Aplicație Onecta (opțională)
    Controlați climatul interior din orice locație, prin smartphone sau tabletă
    Comandă vocală
    Comandă vocală
    Controlați unitatea utilizând vocea
    Funcţionare garantată până la -25 °C